HEX: Shards of Fate

Stratejik Kart Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGameforge
HEX: Shards of Fate; tarayıcınız üzerinden herhangi bir indirme yapmadan direk olarak oynayabileceğiniz stratejik kart oyunudur.

HEX: Shards of Fate; tarayıcınız üzerinden herhangi bir indirme yapmadan direk olarak oynayabileceğiniz stratejik kart oyunudur.

İlk MMORPG öğelerine sahip, ilk dijital kart takası oyunu olan HEX: Shards of Fate, Entrath dünyasında HEX meteorunun bir kırığını aramaya çıkacaksınız. Oyunda karşınıza çıkacak olan harika animasyonlar ve efektler ile dövüş oyunlarını artık çok daha heyecanlı. Karanlık zindanlarda heyecan verici maceralara hazır olun.

Şampiyonunu sekiz halk sınıfından ve üç karakter sınıfı arasından seç ve kendi stratejini oluştur. Güçlü becerilere ve destansı ekipmanlara sahip farklı şampiyonlar destelerini güçlendir. Büyülü ve değerli taşlarla kartlarına yeni yetenekler sağlayabilirsin. Ayrıca alacağın dijital kart kapları destelerine özel bir hava katacaktır. Müzayede Evi sayesinde değerli koleksiyonunu geliştirebilirsin.

Diğer oyunculara marifetlerini göster ve stratejini geliştir. Ayrıca arkadaşların ile kart takası ve ticareti yapabilirsin.

128 oyunculu günlük turnuvalara katıl harika ödüller kazan. HEX'e başlamak ücretsiz. Üstelik ilk başlamada 200 kart hediye alacaksın.

İyi Eğlenceler!

HEX: Shards of Fate indir